Advert

Yaylakonak (Balyan) Halkından, Ekrem İmamoğluna Toplu Bağış

Adıyaman'ın Yaylakonak Balyan köyü sakinleri kendi aralarında topladıkları 4575 TL'yi CHP İl Başkanlığı aracığıyla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğluna Hesabına Yatırdı.

Yaylakonak (Balyan) Halkından, Ekrem İmamoğluna Toplu Bağış
Yaylakonak (Balyan) Halkından, Ekrem İmamoğluna Toplu Bağış Mehmet AKINCI

CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, CHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş CHP İl Saymanı Güner Şahin ile birlikte bir bankada bağış işlemi gerçekleştirildi. 

CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada Yaylakonak Halkına "Teşekkürler Yaylakonaklılar" diyerek şu ifadeleri dile getirdi. 

"Adıyaman Merkez ilçe Yaylakonak Balyan Beldemizde Belediye Başkanımız Abuzer Aydın Öncülüğünde Tüm Yaylakonaklıların Aydınlık yarınlar için, çocuklarımızın geleceği için, Atatürk Türkiye'si için, çorbada bizimde tuzumuz olsun diyerek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu'na harçlığından ve staj parasından arttırarak bağış yapan Öğrenci kardeşim, Hayvancılık ve Çifçilik yaparak geçimini sağlayan ve ürününün bir bölümünü paraya çevirerek toplu bağış yapan Yaylakonak’lı Amcalarımız ve Teyzelerimiz önemli olan bu işe Maneviyatla sahiplenmiş olmanızdır. İnanınki 23 Haziran akşamı güçlü değil haklı kazanacak" dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kazada Ölenlerin Sayısı 3'e Yükseldi
Kazada Ölenlerin Sayısı 3'e Yükseldi
CHP İl Başkanı Çakmak'tan Engelliler Haftası Ziyareti
CHP İl Başkanı Çakmak'tan Engelliler Haftası Ziyareti